Adresa

Žižkova 13 Košice 04001

Podlahy / Kľučky

Mobil: +421 911 581 654

Dvere

Mobil +421 910 126 582

PD dvere - podlahy - kľučky

MENÍME VÁŠ DOM
NA DOMOV

Spoločnosť PD Trade spol. s r.o. funguje od roku 2019 ako priamy partner Solodoor, Vám v Shoowroome na Žižkovej v Košiciach ponúka viac 2000 dverí.

SLužby

  • Odborné kvalifikované poradenstvo – naši predajcovia pravidelne absolvujú školenia, aby sme vám, zákazníkom, vedeli poskytnúť odborné a spoľahlivé informácie pri výbere vhodných dverí, podláh, kľučiek. Naším cieľom je  poskytnúť minimálne také kvalitné služby, aké sú produkty výrobcov s ktorými spolupracujeme. V našom showroome nájdete viac ako 45 vystavených modelov dverí, viac ako 210 dekorov podláh a viac ako 80 vzorov kľučiek.
 •  
  • Developerské projekty – ponúkame kompletné spracovanie objektovej zákazky. Od návrhu kalkulácie, cez zameranie, montáž až po činnosti spojené s údržbou. Pre objektové (projektové) zákazky poskytujeme pre klienta individuálne platobné podmienky, koordinačnú činnosť pri tvorbe harmonogramu, profesionálny prístup pri samotnej realizácii, dozerajúcu činnosť počas celého trvania zákazky certifikovaným Projektovým manažérom.
  • Aktualizácia tovaru – aktualizácie dekorov, povrchov, noviniek v spolupráci s výrobcami pravidelne aktualizujeme a následne prevzorujeme nami ponúkaný sortiment v našom showroome.
  • Profesionálna montáž, pokládka a údržba – pre zákazníkov realizujeme montáž dverí a podláh našimi certifikovanými montážnikmi, školenými priamo u výrobcov. Poskytujeme odborné pred realizačné zameranie na základe ktorého vystavujeme presnú a detailnú Cenovú ponuku. Po dohode so zákazníkom realizujeme likvidáciu jestvujúcej podlahy, dverí a zabezpečíme odvoz obalového materiálu na ekologickú likvidáciu.
  • Certifikácia – spolupracujeme s dodávateľmi, ktorý zabezpečujú kompletnú certifikáciu výrobkov pre slovenský trh. Technické parameter, certifikáty, montážne návody nájdete v záložke ,,Na stiahnutie“