Adresa

Žižkova 13 Košice 04001

Podlahy / Kľučky

Mobil: +421 911 581 654

Dvere

Mobil +421 910 126 582

Posuvné dvere na stenu

Posuvné dvere sú moderným riešením nedostatku priestoru, ktoré si získava čoraz väčšiu obľubu. Posuvné dvere na stenu nepotrebujú žiadne stavebné puzdro a posúvajú sa na stenu vo svojej bezprostrednej blízkosti. Pri posune po pojazdovej lište umiestnenej na stene nezaberajú v priestore bytu prakticky žiadne miesto, na svoj pohyb potrebujú minimum priestoru, presnejšie 0,15 m2. Posuvné dvere na stenu sú najjednoduchším riešením na zmenu otvárania a zároveň znamenajú úsporu miesta v byte, pretože nevyžadujú náročné stavebné zásahy.

Najväčšou výhodou posuvných dverí je jednoduchý a tichý spôsob otvárania dverí, dlhá životnosť, ľahká údržba a dizajnové ozvláštnenie interiéru.

Posuvné dvere na stenu môžu byť jednokrídlové alebo dvojkrídlové.

  • Šetrí priestor
  • Bezbariérové riešenie
  • Jednoduché a bezhlučné otváranie
  • Originálne dizajnové riešenie

Posuvný systém Patriot

Posuvný systém PATRIOT je elegantným a moderným prvkom pre bytový aj komerčný interiér, podčiarkuje krásu každého priestoru. Pohyb dverného krídla je plynulý vďaka integrovanému spomaľovaciemu a tlmiacemu systému. Inštalácia je veľmi jednoduchá, zaobíde sa bez búrania alebo sekania do steny.

Posuvný systém PATRIOT je zložený z pojazdovej lišty uchytenej na stenu a pojazdových mechanizmov. Dvere sú vedené spodným vodiacim tŕňom v podlahe.

 
Posuvný systém Patriot

Zobrazený jediný výsledok