Adresa

Žižkova 13 Košice 04001

Podlahy / Kľučky

Mobil: +421 911 581 654

Dvere

Mobil +421 910 126 582

Kategórie produktov

Posuvné dvere na stenu

Posuvné dvere sú moderným riešením nedostatku priestoru, ktoré si získava čoraz väčšiu obľubu. Posuvné dvere na stenu nepotrebujú žiadne stavebné puzdro a posúvajú sa na stenu vo svojej bezprostrednej blízkosti. Pri posune po pojazdovej lište umiestnenej na stene nezaberajú v priestore bytu prakticky žiadne miesto, na svoj pohyb potrebujú minimum priestoru, presnejšie 0,15 m2. Posuvné dvere na stenu sú najjednoduchším riešením na zmenu otvárania a zároveň znamenajú úsporu miesta v byte, pretože nevyžadujú náročné stavebné zásahy.

Najväčšou výhodou posuvných dverí je jednoduchý a tichý spôsob otvárania dverí, dlhá životnosť, ľahká údržba a dizajnové ozvláštnenie interiéru.

Posuvné dvere na stenu môžu byť jednokrídlové alebo dvojkrídlové.

  • Šetrí priestor
  • Bezbariérové riešenie
  • Jednoduché a bezhlučné otváranie
  • Originálne dizajnové riešenie

Posuvný systém Patriot

Posuvný systém PATRIOT je elegantným a moderným prvkom pre bytový aj komerčný interiér, podčiarkuje krásu každého priestoru. Pohyb dverného krídla je plynulý vďaka integrovanému spomaľovaciemu a tlmiacemu systému. Inštalácia je veľmi jednoduchá, zaobíde sa bez búrania alebo sekania do steny.

Posuvný systém PATRIOT je zložený z pojazdovej lišty uchytenej na stenu a pojazdových mechanizmov. Dvere sú vedené spodným vodiacim tŕňom v podlahe.

 
Posuvný systém Patriot

Zobrazený jediný výsledok