Adresa

Žižkova 13 Košice 04001

Podlahy / Kľučky

Mobil: +421 911 581 654

Dvere

Mobil +421 910 126 582

PD dvere - podlahy - kľučky

MENÍME VÁŠ DOM
NA DOMOV

Spoločnosť PD Trade spol. s r.o. funguje od roku 2019 ako priamy partner Solodoor, Vám v Shoowroome na Žižkovej v Košiciach ponúka viac 2000 dverí.

O nás

O spoločnosti

  • Kto sme - sme obchodná spoločnosť, ktorá poskytuje svoje služby koncovým zákazníkom od roku 2019. Naša činnosť je zameraná na predaj a montáž interiérových dverí, podláh a kľučiek. V roku 2019 sme začali s predajom a montážnymi prácami interiérových dverí značky SOLODOOR. Sme hrdí na to, že sme súčasťou franchízového konceptu jedného z neväčších výrobcov dverí v Česku.

  • V roku 2020 sme činnosť rozšírili o sortiment plávajúcich podláh a interiérových kľučiek. Svojím zákazníkom chceme zaručiť a zabezpečiť kompletné služby, atraktívny sortiment, aby si svoj dom zmenili na svoj domov. Radi Vás privítame v našom showroome, v ktorom okrem kvalitných služieb nájdete široký sortiment vzoriek dverí podláh, kľučiek.

  • V roku 2021 nás spoločnosť JAP kvalifikovala ako svojho zlatého predajcu vo Východoslovenskom regióne. Vážime si to o to viac, že k tomu došlo po našej dvojročnej vzájomnej spolupráci.
  • Náš sortiment

  • Svojím zákazníkom ponúkame kvalitu a overené značky. Do nášho portfólia patria dvere a komponenty výrobcov ako SOLODOOR, NEXT, JAP, MEGACORP, VV SKLO, EVVA, podlahy výrobcov PARADOR, EGGER, KRONO ORIGINAL, H2O FLOOR, AFIRMAX, SOLIDSTEP a kľučiek TUPAI, MP KOVANIA, AXA, APRILE.
  • Showroom

  • Sídlime na Žižkovej 13 v Košiciach (za Steel Arénou), kde nájdete náš kompletný sortiment. Parkovať môžete priamo pred vstupom do predajne, ďalšie dve parkovacie miesta sú vyhradené na priľahlom parkovisku za závorou. Radi a odborne Vám poskytneme poradenstvo k vybranému tovaru, vypracujeme nezáväzné cenové ponuky, odborne zrealizujeme zameranie, navrhneme alternatívne riešenia, odborne a profesionálne zrealizujeme montáž naším certifikovanými montážnikmi. Dbáme na to, aby Váš komfort bol čo najvyšší.